Prezent dla babci na święta, który poprawia nastrój przez cały rok

Kiedy zbliża się świąteczny czas, przychodzi pora na kupowanie prezentów. W przypadku babć, które wiele w życiu widziały, nie jest to proste zadanie. Jednak w obecnych, trudnych i niespokojnych czasach, warto poszukać prezentu dla babci na święta, który choć trochę poprawi humor i pozytywnie nastroi na kolejne dni. W tym celu świetnie sprawdzą się książki z różnymi sentencjami o pozytywnym kontekście.

Rok pełen dobrych myśli na prezent dla babci na święta

Aby ucieszyć babcię trafionym prezentem pod choinką, warto sięgnąć po “366 myśli na dobry rok” Jana Twardowskiego. To unikalna wersja książki z sentencjami duchownego, który słynie z tworzenia pięknej i wartościowej liryki religijnej. Wiele z jego przemyśleń ma charakter uniwersalny i sprawdza się w życiu codziennym, niezależnie od wiary i osobistych przekonań. To poeta wyróżniający się zamieszczaniem w swoich dziełach uniwersalnego przesłania, przystępnym językiem. To właśnie Jan Twardowski jest autorem powszechnie powtarzanego wersu: “Śpieszmy się kochać ludzi. tak szybko odchodzą”.

Jednak “366 myśli na dobry rok” to pozycja o pozytywnym przesłaniu. Książka zawiera przemyślenia na każdy dzień, których zadaniem jest dobre nastrojenie myśli już od rana i wkroczenie w rzeczywistość z lepszym humorem. Takki prezent dla babci na święta do kupienia online z pewnością ucieszy niejedną obdarowaną, a co więcej – będzie poprawiał nastrój przez cały rok.

Co wyróżnia książkę “366 myśli na dobry rok”?

To unikalne dzieło księdza Jana Twardowskiego jest zbiorem tzw. złotych myśli na każdy dzień, po które można sięgać na przykład do porannej herbaty. Nie jest to jednak kalendarz – sentencje mają charakter ponadczasowy i mogą być czytane każdego roku, albo prezent dla babci na święta może później zostać przekazany dalej, by uszczęśliwiał kolejną osobę. “366 myśli na dobry rok” wyróżnia się też wyjątkową szatą graficzną i urokliwymi ilustracjami, które doskonale dopełniają książkę.

Co więcej – zbiór myśli ks. Twardowskiego wydano w nietypowej formie – to książka wydana na wzór kołoszytu, by kartki przewracać szybko i bezproblemowo. W dodatku dzięki zamieszczeniu tekturowej podstawki, książkę można ustawić podobnie jak kalendarz biurkowy, w wielu miejscach, jak na przykład:

– na stoliku nocnym,

– na stole w kuchni,

– na stoliku kawowym przy fotelu,

– na biurku,

– na półce.

Zatem szukając trafionego upominku pod choinkę, “366 myśli na dobry rok” Jana Twardowskiego to świetny pomysł na prezent dla babci na święta, by sprawić ukochanej osobie nieco radości w szarej codzienności.