NEWS

Kampania #PodzielSięPasją

Ruszyła akcja #PodzielSięPasją !

Na czym ona polega?

W obecnym czasie kiedy nie możemy spotykać się zależy nam na tym, aby każdy z nas dobrze wykorzystał ten czas, nie przepuszczając go przez palce. Chcemy zachęcać młode osoby do rozwijania w tym czasie swoich pasji oraz do inspirowania nimi innych. Z tego powodu zapraszamy do udziału młodzież z całego kraju do włączenia się w akcję #PodzielSięPasją, wysyłając do nas filmy, które prezentują jakąś konkretną pasję, czy to większą czy mniejszą. Może to być wypowiedź, a także krótkie nagranie podczas którego wykonujemy naszą pasję, np. śpiew, gra na instrumencie czy malowanie. Chętnych, zapraszamy do tego także, aby podczas filmiku uczyli pasji czy nowych umiejętności. Filmy wysyłajcie do nas wchodząc na portal maika.pl i klikając w zakładkę Dodaj materiał, w formularzu zamieszczając link z YT lub FB. Jeśli masz do nas pytanie w tej sprawie, pisz do nas: redakcja@maika.pl.

Akcja “PodzielSięPasją” jest pomysłem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Tarnowskiej. To oni wyszli z inicjatywą do KSM-owiczów z diecezji, aby dzielili się swoimi pasjami i publikowali filmy z ich prezentacją.

Jako Młodzieżowa Agencja Informacyjna MAIKA objęliśmy patronat nad akcją. We współpracy z KSM-em DT zapraszamy młodzież do dzielenia się swoimi pasjami oraz pomysłami jak wartościowo spędzić czas w czasie pandemii. Czekamy na Wasze filmy, które chętnie opublikujemy na portalu maika.pl.

Poniżej przygotowaliśmy dla Was wywiad LIVE z Tomkiem Wnukiem z diecezji tarnowskiej, który koordynuje kampanię. Z racji, że rozmowa była streamowana na żywo oglądaj film od 30 sekundy:

Kampania #PodzielSięPasją

Jeżeli nie lubisz się nagrywać mamy propozycję dla Ciebie w innej formie. Opisz swoją pasje i zajęcia w czasie kwarantanny oraz wrzuć kilka zdjęć obrazujących to co robisz.

Zdjęcie: pixabay.com